RSS srautas

Kad lūpos būtų vertos bučinio.

Paveikslėlis

Žiemą bei pavasarį dažniausiai prasideda daug nervų atimančios bėdos – lūpų šerpetavimas bei paraudimai. Ypač jei esate mėgėjos kramtyti ir kitaip erzinti savo lūpas. Šerpetojančios lūpos manęs dažnai nevargina, nes visuomet gana kruopščiai prižiūriu savo lūpas ir vos tik pamačius pirmuosius bėdos ‘pėdsakus’ puolu priešus visa jėga. Tiesa dažniausiai organizmui nusilpus puola šalčio opos : ( Tiesa, paskutiniu metu greitai pastebiu, kada jos pradeda pulti ir gana sėkmingai bei greitai jas išgydau. Vos tik pamačius pirmuosius paraudimus bei ‘kutenimus’ lūpų kampučiuose naudoju dantų pastą.Po to, kai opa susiformuoja (dažniausiai kitą dieną) puslelė, naudoju Blistex Relief Cream.

Paveikslėlis

Geriausia priemonė lūpų pūslelėms gydyti!

Kremas skirtas lūpų pūslelėm (opom) bei įtrūkimam gydyti. Pūslelei susiformavus kremą reikia tepti kas 1 -2 valandas, geriausia (jei leidžia situacija) tiesiog visuomet laikyti tą kremą ant lūpų. Iš karto jaučiamas palengvėjimas, yrač, kai pūslelė būna labai skaudi. Truputį šaldo, bet tai sukelia didelį palengvėjimą, patikėkit manim. Tačiau, kad ir koks nuostabus kremas jis būtų ( naudoju jį jau antrus metus) tačiau jis turi savų minusų. Visų pirma, aš jo nenaudočiau lūpų įtrūkimam gydyti, nes man jis labai sausina lūpas. Todėl visuomet kartu su juo gausiai gausiai naudoju kokį pigų lūpų balzamą, dažniausiai Boots Essentials Lip Salve Original (kaina apie £1.00). Jo sunaudoju apie pusę viso tūrio per kelias tas dienas. Šio balzamo pliusai ir kodėl perku jį tokį pigų:

  • Visų pirma, nejaučiu jokio reikalo pirkti brangaus kai po kelių dienų teks jį išmesti, nes nesinorės tepti bakterijų vėl ir vėl ant lūpų.
  • Dėl tos pačios priežasties negaliu naudoti pirštu tepamų lūpų balzamų.
  • Kokybės bei kainos santykis  labai geras.

Tiesa, jį visuomet reiktų laikyti kišenėje dėl labai svarbios priežasties: jis suminkštėja ir tuomet daug lengviau tepasi ant skaudančios opos.

***

Kasdienai daugiau nei metus naudoju Vaseline Lip therapy (kaina apie £ 2.00)

.

Paveikslėlis

Jis vienintelis balzamas, kurio niekuomet nepametu ( tuk tuk tuk į stalą) ir kuris visuomet pateisina visus mano lūkesčius. Visų pirma jis labai lengvai tepasi bei labai patogi metalinė pakuotė. Pakuotei galiu skirti tik 10 balų iš 10! Ji puikiai telpa džinsų kišenėje, gana lengvai randama rankinuke kuriame beveik neįmanoma ją sutraiškyti ar kitaip sulaužyti. Pakuotėje yra 20g lūpų balzamo, kurio užtenka apie 3 – 6 mėnesius priklausomai nuo vartojimo dažnumo. Balzamą galima vartoti ir šerpetojančiai rankų odai.

Šiaip galėčiau pagirti visą Vaseline produkciją. Mano rankinuke visuomet rasite rankų kremą Vaseline Essential Moisture Clean Feeling Lotion 75ml (kaina apie £2.00) pakeisama vis vartoju kūno losijonus.

Geriausias lūpų scrubas yra pagaminamas namuose naudojant : rudasis cukrus, medus bei alyvuogių aliejus.

Paveikslėlis

Paimate visus produktus ( jų reikia tikrai nedaug) sumaišoti ir tepate ant lūpų. Galite dar įdėti vazelino dėl papildomo minkštumo. Tepimui dažniausiai tam naudoju minkštą dantų šepetuką. Patikėkit manim, tai puikiai pašalina visas negyvas ląsteles bei padeda lūpoms grąžinti natūralią jų spalvą (tas ypač reikalingas toms, kurios yra pamėgusios ryškias lūpų dažų spalvas). Lūpos tampa švelnios švelnios! Tiesa, tai labai skani lūpų terapija : )

Mylėkite save!

Paveikslėlis

 

download

 

2 responses »

  1. Gražėji ne dienom, o valandom jau 🙂

    Atsakyti

Palikit laiškutį čia

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: