RSS Feed

Laimė.

Kas norėtų būti 100% laimingas bei mylimas? Turėti šalia žmogų, kuris tave mylėtų ir niekuomet nenorėtų paleisti. Žmogų, kuriam daryti staigmenas būtų ne nuobodybė ir kuris bent kartais prisimintų, kad net didžiausiam storžieviui reikia romantikos bei meilės ar švelnumo. Visi mes tik atrodo ir tenorime būti mylimi bei geidžiami.

Visi mes visuomet kažko norime, tiesiog trokštame ir dažniausiai nenurimstame kol to negauname. Ranką pridėjus prie širdies galiu prisipažinti, kad esu vienas iš tų žmonių ir tikrai niekuomet nenurimstu kol nepasiekiu to kas kartais atrodo nepasiekiama.  Bet štai pasiekus savo tikslą vėl laiminga nesijaučiu… kažkur viduje atsiranda terpelė, kurioje įsikuria kitas troškulys kuri kankins kol nebus pagirdytas. Taip kartosis ir kartosis kol vieną rytą nubudusi suprasi, kad šiandien nieko nenori : tik gulėti lovoje bei peržiūrėti vėl “Family guy” ar “Friends”….

Kitą rytą vėl žiūrėk pabundi ir nebežinai ką su savimi daryti… Pilnas idėjų, pilnas energijos…Tik va, bėda ta, kad neturi jokio supratimo nuo ko norisi pradėti ir kur tą idėją panaudoti.

***

Visuomet buvau iš tų žmonių, kurie daug galvoja, daug svarsto… Galvoje nepaliaunamai girdžiu senus pokalbius su geriausia drauge, milijonus beveidžių žmonių siluetus sutiktus pakeliui į darbą, idėjas, kurios gal įvykdysiu vieną dieną o gal ir ne…. Mano ex vis juokaudavo, kad gyvenimą pabaigsiu psichiatrinėje ligoninėje nuo tokio neperstojamo galvojimo… O kas ten žino kaip ten bus!

Galiu tik patvirtinti, kad esu laiminga. Ne 100%. Bet laiminga.

download

Advertisements

Palikit laiškutį čia

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: